Menu Zamknij

WOSKI stosowane do produkcji świec:

Producent świec zapachowych, który stosuje starannie wyselekcjonowane surowce. Wiemy, że selekcja jest najważniejszą częścią naszej pracy.

Wosk parafinowy stosujemy parafinę, która posiada najlepszy wskaźnik czystości. Co gwarantuje produkcję świecy spełniającej wszelkie kryteria. Wosk parafinowy polecamy jako rozwiązanie budżetowe. 

Wosk palmowy wolny od materiałów modyfikowanych genetycznie, pestycydów i herbicydów. Gwarancja, certyfikacja, że jest to w 100% roślinny wosk palmowy bez dodatku ropy naftowej, parafiny. Naturalny wosk ekologiczny.  Świece wykonane z wosku palmowego są twarde, masa tworzy niepowtarzalny wzór przypominający kryształki lodu. Barwa biała,.

Wosk sojowy wolny od materiałów modyfikowanych genetycznie, pestycydów i herbicydów, potwierdzone w akredytowanych laboratoriach. Gwarancja, certyfikacja, że jest to w 100% roślinny wosk bez dodatku ropy naftowej,
parafiny, wosków palmowych ani pszczelich. Wosk posiada certyfikat koszerności i jest produkowany zgodnie ze standardami FDA. Wosk nie zawiera szkodliwych toksyn mających wpływ na człowieka i jego środowisko naturalne. Świece wykonane z wosku palmowego są polecane dla osób, które nie uznają kompromisów w kwestii ekologii.

Wosk pszczeli wolny od materiałów modyfikowanych genetycznie, pestycydów i herbicydów. Gwarancja, że jest to w 100% wosk pszczeli bez dodatku ropy naftowej, parafiny, wosków palmowych ani sojowych. Świece wykonane z wosku pszczelego polecamy osobom, które stosują ekologiczne rozwiązania.

Wybierz sprawdzone surowce.

Producent świec zapachowych

.